volejte
608 861 603
místní specialista na okna místní specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

Žaluzie

 

Meziokenní žaluzie

nabízejí kromě zlepšení světelné pohody v rodinných domech a bytech též zvýšení ochrany soukromí a v jisté míře i zlepšení tepelných poměrů v místnostech, zvláště v parných letních dnech.

Hliníkový profil, z něhož jsou žaluzie vyrobeny může být povrchově upraven v různých barevných odstínech a površích (lesk, mat, elox).

Je také možná montáž do oken s nepravidelným profilem (klenbové oblouky atd.) Klasické meziokenní žaluzie jsou ovládány navíjecím mechanizmem se šňůrkou a otočným mechanizmem pro natáčení lamel.

 

Eurožaluzie

mají obdobnou konstrukci jako klasické meziokenní, mají ale navržen nový systém ovládání a zdvihu lamel pomocí řetízku.

Tento systém zvyšuje komfort obsluhy, neboť sdružuje zdvih i natáčení lamel do jednoho ovládacího elementu, navíc s vyšší životností.

 

Vertikální žaluzie

se v posledních letech staly důležitým doplňkem moderní kanceláře. Díky své variabilitě při regulaci osvětlení jsou vhodné jak pro pracoviště s běžným kancelářským provozem, tak pro pracoviště s celodenní prací na monitorech osobních počítačů.

Textilní materiál na samotné žaluzie se vyznačuje vysokou odolností, příjemným povrchem a vynikajícím stínícím účinkem.

Naše nabídka zahrnuje velké množství vzorů a barev. Kromě ručního ovládání je možno osadit i elektrický pohon pro zdvih i natáčení lamel (včetně dálkového ovládání).

 

Venkovní žaluzie

jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií.

Používají se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.