volejte
608 861 603
místní specialista na okna místní specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

O společnosti

Firma LH plus vznikla v roce 1997 a působí převážně ve zlínském a jihomoravském kraji. Výroba a vzorková prodejna společnosti je v Uherském Hradišti.

Značkovou prodejnu oken OTHERM jsme nově vybudovali ve Zlíně. Okna a dveře montujeme řadu let a víme, jaké mají lidé zkušenosti s jejich funkčností. Proto Vám poradíme a navrhneme řešení, které zvýší komfort Vašeho bydlení a pomůže Vám uspořit náklady na teplo.

Sortiment naší společnosti se rozšiřuje. Původně byla hlavním obchodním artiklem montáž vnitřní stínicí techniky jako jsou žaluzie, předokenní rolety, látkové roletky, markýzy a výroba sítí proti hmyzu. Postupně jsme přidali další typy stínění jako jsou venkovní žaluzie, vertikální žaluzie, žaluzie dřevěné a bambusové, shrnovací interierové dveře, garážová vrata, vjezdové brány, fasádní plastové obklady atd. V současné době dodáváme a montujeme tyto výrobky pro stavební firmy a výrobce plastových oken a samozřejmě koncovým zákazníkům. Naše firma je neustále připravena se aktivně rozvíjet a rozšiřovat své výrobní a obchodní zázemí.

Naším hlavním cílem je vysoká kvalita našich výrobků a služeb, jakož i spokojený a úspěšný obchodní partner a zákazník.

 

  Kontaktujte nás

 


+420 572 503 838
+420 608 861 603
zlin@otherm.cz

 Navštivte nás


DSP okna s.r.o., Kvítková 2434, Zlín


DSP okna s.r.o., Mojmírova 476, Uherské Hradiště


Zavolejte nám,

domluvíme se podle

Vašich možností

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka